Gajewo, ul. Suwalska 6e
11-500 Giżycko
Phone: +48 87 428 20 14
Phone: +48 87 428 33 71
Mobile: +48 600 972 562
email: omegi@akwen.pl 

 

AKTUALNOŚCI

OFERTA
REFERENCJE
OMEGI
GALERIA
KALENDARIUM
PORT EKO-MARINA
KONTAKT
INFORMACJE
 nasza flota - omegi
port jachtowy EKO-MARINA
częsty widok na Mazurach
 

 GIŻYCKIE OMEGI - AKTUALNOŚCI


 
***
Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Żeglarstwie
Przyjmujemy już rezerwacje łodzi omega na tegoroczne Mistrzostwa. Specjalne promocyjne ceny wypożyczenia. Prosimy o kontakt mailowy.

 

 
***
Witamy na Mazurach - sezon 2010 

Witamy na Mazurskich szlakach. Nowy sezon rozpoczęty. Nasze omegi znajdują się tym razem w porcie TABAT leżącym nad jeziorem Niegocin obok kanału Niegocińskiego.
Serdecznie zapraszamy.

 


 
***
Ciekawostki: nasze omegi w akcji 

Regaty bez wiatru, nasze omegi też sobie poradziły. Ktoś to nagrał i mamy ciekawy pomysł jak sobie radzić kiedy pogoda spłata figla. Kliknij tutaj, zobaczysz film z regat.

 


 
***
XXIV Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Żeglarstwie. 

Posiadamy jeszcze wolne omegi na XXIV Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Żeglarstwie, które odbędą się w dniach 17-20.09.2007 na Jeziorze Niegocin. Specjalne niższe ceny. Strona organizatora regat - kliknij

 


 
***
I Mistrzostwa Polski Samorządów Giżycko 2007

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Polski Samorządów w dniach 24-26.08.2007. Zapewniamy dobrą zabawę i sportową rywalizację.
Dokumenty zgłoszeniowe, regulamin można pobrać z działu INFORMACJE

 


 
***

Port EKO-MARINA - start sezonu 2007

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego Portu EKO-MARINA. Znajduje sie on w centrum Giżycka w pobliżu molo spacerowego nad jez. Niegocin  w sąsiedztwie portu Żeglugi Mazurskiej. Port obejmuje 100 miejsc postojowych dla jachtów. Regulamin, cennik, potrzebne informacje w dziale PORT EKO-MARINA

Posiadamy miejsce na reklamę w naszym porcie. Więcej informacji - tel. +48874282014

 


 
***

VIII Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych
Boatshow
Łódź 17-19.11.2006
Nasze stoisko nr 46 znajduje się w pawilonie B. Serdecznie zapraszamy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania lub omówimy możliwość zorganizowania regat. Wspólnie z nami wystawia się producent OMEG firma Akwen. Można więc obejrzeć jakimi łodziami dysponujemy, jak są zbudowane oraz wyposażone. Strona targów - kliknij

 

 


 ***
Sezon żeglarski 2006 zakończony

Nasze OMEGI zimują w ciepłym hangarze a my już myślimy o przyszłym lecie. Część atrakcyjnych terminów jest już zarezerwowana, więc jeżeli myślą Państwo o zorganizowaniu regat to prosimy nie zwlekać i kontaktować się z nami już dziś. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę według Państwa wymagań. Jesteśmy bogatsi o cenne doświadczenia i mamy nadzieję, ze w sezonie 2007 będziemy jeszcze bardziej mogli sprostać Państwa oczekiwaniom.
 

 

© 2007 NexArt Studio

AKTUALNOŚCI | OFERTA | OMEGI | GALERIA | KALENDARIUM | PORT EKO-MARINA | KONTAKT